Prim. dr.sc. Jadranko Kovjanić

dr.med, specijalist opće kirurgije, subspecijalist plastično-rekonstruktivne kirurgije
Jadranko Kovjanić rođen je u Sisku gdje je završio osnovnu i srednju školu. Studij medicine je završio na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu 1992. godine. Specijalizaciju iz Opće kirurgije završio je 2000. godine u KB Sestara Milosrdnica u Zagrebu. Godine 2004. završava poslijediplomski studij iz područja kirurgije te stječe naziv magistra znanosti. Užu specijalizaciju iz Plastične, rekonstrukcijske i estetske kirurgije završava 2007. godine u KB Dubrava u Zagrebu. Dugogodišnji znanstveni rad rezultira obranom doktorske dizertacije 2017. godine te stjecanjem naziva primarijus. Autor je više stručnih i znanstvenih radova objavljenim u domaćoj i međunarodnoj stručnoj literaturi. Dugogodišnji rad na području opće kirurgije i traumatologije čini ga vrlo iskusnim liječnikom, a interes za plastičnu kirurgiju i potrebe bolnice za zbrinjavanjem kompleksnih ozljeda doveo ga je do uže specijalizacije i bavljenja rekonstrukcijskom kirurgijom. Uspješno se bavi kirurgijom šake, rekonstrukcijom defekata nastalih traumom ili tumorima, plastičnom kirurgijom lica i kože. Posljednjih deset godina bavi se estetskom kirurgijom kao dijelom plastične kirurgije te prolazi brojne domaće i međunarodne edukacije. Od 2017. dolazi u Polikliniku Arcadia kao vanjski suradnik. Dr. Kovjanić svoje bogato kirurško iskustvo i rezultate znanstvenog rada, uz stalno stručno usavršavanje, koristi za dobrobit svojih pacijenata, a ujedno uživa u svome poslu koji ga velikim dijelom zaokuplja. U slobodno vrijeme dr. Kovjanić živi aktivnim sportskim životom, bavi se fitnesom, tenisom i planinarenjem. Otac je dvoje djece, Filipa i Luke, koji trenutno studiraju medicinu.

Pošaljite upit

Pošaljite upit vezan za posebnu ponudu (navedite o kojoj ponudi se radi) ili samo postavite pitanje i mi ćemo se u najkraćem roku javiti sa odgovorom.